KONST / Litografier / Färglitografi 15848037
nr 1584 8037
Ulf Greder
(f. 1949), Sverige
Promenad. Signerad, numrerad 329/360. Färglitografi, daterad bildmått: 55x36 cm, yttermått inklusive ram: 79x58 cm
Ulf Greder, född 1949 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 11 december 2023
kl 18:09:59
10/12 10:28:33